dlaczego my

Renowacja zdjęć to nasza pasja, z którą łączy nas długoletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie warsztatu obróbki graficznej. Zawsze pragniemy pomóc naszym klientom w odnowieniu starych i zniszczonych fotografii, które czasami są jedynym zapisem najcenniejszych wspomnień. Zobacz poniżej co jeszcze wyróżnia naszą ofertę:


darmowa ekspertyza i wycena

puste polePo wysłaniu do nas fotografii wykonamy w bardzo krótkim czasie zupełnie darmową ekspertyzę, która obejmuje puste polepuste poleprzewidziany zakres prac i wycenę usługi. W razie potrzeby odpowiemy również na wszelkie pytania związane z puste polepuste poleusługami dostępnymi w naszej ofercie.

przystępne ceny

puste poleNaszą ofertę oprócz wysokiego standardu usług charakteryzują także przystępne ceny. Profesjonalną renowację lub puste polekoloryzację zdjęć można zamówić już od 15 pln w zależności od wielkości zamówienia i nakładów pracy.

szybka realizacja zamówień

puste polePracujemy przez 7 dni w tygodniu aby wykonane zlecenia mogły być dostarczone naszym klientom w bardzo krótkim puste poleczasie. Gotowe zdjęcia wysyłamy już w przeciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

błyskawiczny kontakt

puste polePozostajemy w kontakcie zarówno przez e-mail jak i gadu-gadu przez 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na puste polepuste polepytania związane z ofertą dostępną na naszej stronie. Na każdą wysłaną do nas wiadomość odpisujemy puste polepuste polebłyskawicznie.


wyślij do nas swoje fotografie
Aby zamówić dowolną usługę dostępną w naszej ofercie, wystarczy że wypełnisz prosty formularz zamówienia i wyślesz nam swoje zdjęcia. Po otrzymaniu zamówienia dokonamy darmowej ekspertyzy i wyceny zlecenia.

złóż zamówienie
złóż zamówienie

Wyślij nam swoje zdjęcia, a my dokonamy darmowej ekspertyzy i wyceny zamówienia.

otwórz formularz zamówienia

opinie naszych klientów